Mateřská škola "Čtyřlístek" Třebíč, Kubišova ul., příspěvková organizace

Jméno ředitelky/le: 
Ing. Renata Špačková
Ulice: 
Kubišova
č.p.: 
1291/7
PSČ: 
674 01
Část obce: 
Horka-Domky
Telefon: 
568 841 135
Datová schránka: 
pkikqfm
Adresa poskytování vzdělání: 
Kubišova 1291/7
Vypsaná volná místa: 
-

Zápis na MŠ "Čtyřlístek" Třebíč probíhá 6. - 7. 5. 2019Rodiče k zápisu přinášejí žádost o přijetí s potvrzením o očkování dítěte. Sběr žádostí probíhá 6.- 7. 5. 2019. V pondělí 6.5. 2019 nabízíme rodičům a dětem "Den otevřených dveří spojený se zápisem". Začínáme v 9:00 hod. a končíme v 15:00 hod. V tuto dobu budou mít rodiče možnost si s dětmi projít a navštívit všechny třídy v MŠ, ptát se na otázky, které je v souvislosti s předškolním vzděláváním na MŠ u nás zajímají. 7.5. 2019 mohou rodiče žádosti přinášet mezi 7:30 - 15:00 do ředitelny MŠ. Veškeré obecné infomace k přijímacímu řízení do MŠ rodiče najdou v menu této webové stránky (horní lišta).

Vstup na "Den otevřených dveří" je provozní částí, z ulice Kubišova, vedle Alergologie. Pozvánku na tuto akci a další informace k zápisu rodiče najdou také na webových stránkách naší školy: www.ms-ctyrlistek-trebic.cz

Samotnému zápisu předcházejí tzv. "Návštěvní dny v MŠ", které na všech třídách probíhají každou středu, od 3. 4. do 24. 4. 2019. Rodiče nás se svými dětmi mohou navštívit mezi 14:30 - 15:30. Pozvánku rodiče najdou rovněž na webových stránkách školy.

V naší MŠ nabízíme poskytování preventivně - zdravotní péče pro děti oslabené, alergické a opakovaně nemocné ve třídě Rolnička (6 míst). Dětem je poskytována prevetivně zdravotní péče lázeňského typu, včetně saunování, vířivé vany a využití bazénu s mořskou vodou. Pro přijetí je třeba doporučení praktického lékaře pro děti a dorost. Současně od září 2019 otevíráme třídu Zvoneček pro děti 2 - 3 leté, kde s péčí o děti pomáhají kvalifikované chůvy (12 míst). Do této třídy přijímáme rovněž děti 3 - 4 leté, které nastupují poprvé do MŠ a potřebují více času a klidu na adaptaci. Další třídy nabízejí nadstandardní zaměření na různé činnosti, které jsou blízké dětem v předškolním věku: hudební, přírodní a sportovní (10 míst, pouze na přírodní a sportovní, hudební třída je obsazena). Všechny třídy poskytují dětem komplexní a všestranné předškolní vzdělávání, které realizujeme dle ŠVP PV "Šťastný čtyřlístek".          

 
Ulice
Březinova
Čeloudova
Chlumeckého
Eliščina
Hartmannova
Hálkova
Hrotovická
Kosmákova
Kubišova
Mrštíkova
Nádražní
Nerudova
Okrajová
Oldřichova
Riegrova
Sedlákova
Úvoz
Vaňkovo nám.
Část obce
Slavice